30.03.2020 р. №98                                                                      

                                         ПОВІДОМЛЕННЯ

      про оприлюднення  регуляторних актів -  проектів              рішень  Павлівської     сільської ради:

1. «Про  встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»;

2.  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2021 рік».

Проекти рішень розроблені відповідно до вимог Податкового кодексу України та ін. нормативно-правових актів.

      Мета розроблення: забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

    Адреса розробника:Черкаська область Тальнівськийрайон,селоПавлівка Перша, вул. Платона Симиренка, №104, виконавчий комітет   сільської ради.

    Спосіб оприлюднення:  сайт Павлівської сільської ради у розділі «Діяльність. Регуляторна політика» за електронною адресою: http: //pavlivka-1.talnern.gov.ua     із 30.03.2020 року.

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів рішень за адресою розробника.

Сільський голова                         Наталія СЛОБОДЯНИК                                

 

                        

                                     ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Павлівська сільська рада повідомляє про оприлюднення:

  1. Рішення сільської ради від 06.12.2019 року № 34-1/VІІ «Про звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Павлівською сільською радою в 2019 році».
  2. Рішення сільської ради від 06.12.2019 року № 34-2/VІІ «Про план діяльності з підготовки та перегляду проектів регуляторних актів Павлівської сільської ради на 2020 рік».

     Адреса розробника:Черкаська область, Тальнівський район, село Павлівка Перша, вул. Платона Симиренка, 104, виконавчий комітет  сільської ради.

Спосіб оприлюднення:  рішення сільської ради розміщено на  сайті Павлівської сільської ради: http: // pavlivka-1. talnern.org.ua  у розділі «Регуляторна політика.  Звіт голови та План діяльності» з 09.12.2019 року.                                                                        

                                                  Н. Слободяник, сільський голова                                                          

 

                                         ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Павлівської      сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати  та розміру орендної плати  на 2020 рік».

      Мета прийняття даного  рішення    -  забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

  Адреса розробника:Черкаська область Тальнівський район,село Павлівка Перша, вул. Платона Симиренка, № 104, виконавчий комітет   сільської ради.

  Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  розміщено на веб сайті Павлівської сільської ради: http: // pavlivka-1. talnern.org.uaіз  03.05. 2019 року.

  Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника регуляторного акту.

Сільський голова                                        Н. Слободяник                                                 

 

                                      ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняПавлівської       сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

     Проект рішення підготовлено  відповідно до вимог Податкового Кодексу України  та інших нормативно-правових актів.

      Мета прийняття даного  рішення    -  забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

  Адреса розробника: Черкаська область Тальнівський район, село Павлівка Перша, вул. Платона Симиренка, 104, виконавчий комітет  сільської ради.

  Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  розміщено на веб сайті Павлівської сільської ради: http: // pavlivka-1. talnern.org.ua із  03.05.2019 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника регуляторного акту.

Сільський голова                                    Н. Слободяник.