ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішення Павлівської      сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати  та розміру орендної плати  на 2020 рік».

      Мета прийняття даного  рішення    -  забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

  Адреса розробника:Черкаська область Тальнівський район,село Павлівка Перша, вул. Платона Симиренка, № 104, виконавчий комітет   сільської ради.

  Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  розміщено на веб сайті Павлівської сільської ради: http: // pavlivka-1. talnern.org.uaіз  03.05. 2019 року.

  Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника регуляторного акту.

Сільський голова                                        Н. Слободяник                                                 

 

                                      ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняПавлівської       сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

     Проект рішення підготовлено  відповідно до вимог Податкового Кодексу України  та інших нормативно-правових актів.

      Мета прийняття даного  рішення    -  забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

  Адреса розробника: Черкаська область Тальнівський район, село Павлівка Перша, вул. Платона Симиренка, 104, виконавчий комітет  сільської ради.

  Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  розміщено на веб сайті Павлівської сільської ради: http: // pavlivka-1. talnern.org.ua із  03.05.2019 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника регуляторного акту.

Сільський голова                                    Н. Слободяник.